מטה התכנית

  • מירב דדיה-מולד, מנהלת התכנית משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים – meravda@molsa.gov.il
  • יואב בוקעי, ראש היחידה לילדים, נוער וצעירים, ג'וינט אשלים – yoavb@jdc.org
  • הילה סופרמן-הרניק, מנהלת פיתוח מקצועי – hillasoferman@gmail.com
  • שלומית פסח-גלבוע, מנהלת פיתוח ארגוני ומידע – shlomitp@jdc.org
  • שירה זילברמן, ממונה מחוזית, תל אביב מרכז – ShiraS@jdc.org
  • מרגלית בר, ממונה מחוזית דרום – margalitba@molsa.gov.il
  • נטע לי אלמגור-פרידלנדר, ממונה מחוזית צפון – netaa@molsa.gov.il
  • חוואלה יחיא, ממונה מחוזית צפון, יישובי החברה הערבית – khawla.yated@gmail.com
  • הדס בן-אליהו, ממונה מחוזית ירושלים – hadasb@jdcnet.org
  • אשרת דקל-זגורי, רכזת תפעול ו- oshratdz@jdc.org – CRM

צוות תעסוקה

  •  ד"ר שלי נורדהיים, אגף תעסוקה לאכלוסיות רווחה, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, מנהלת תכניות התעסוקה ביתד – shelly.Nordhaim@labor.gov.il

  • ענבל פיש, תבת, מנהלת מעטפת תכניות התעסוקה – inbalfi@jdc.org

  • הילה עפרוני-פדידה, מנהלת אזור צפון, תכניות התעסוקה ביתד – hilaf@jdcnet.org

  • מירב להמן, מנהלת אזור דרום וירושלים, תכניות התעסוקה ביתד – meravl@jdcnet.org

  • שי מלץ, מנהל אזור מרכז, תכניות התעסוקה ביתד – shaym@jdcnet.org

חברי וועדת ההיגוי הארצית

  • ציפי נחשון גליק, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים
  • מירב שלו, משרד החינוך
  • איריס צור, שלטון מקומי
  • אלישבע סבתו, המשרד לשיוויון חברתי
  • אפרת בן חורין, המוסד לביטוח לאומי
  • אריאלה איטח קובו, צה"ל
  • גל יעקבי/ מתן חמו, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, זרוע התעסוקה
  • לישי משעלי-קין, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל
  • זהבה לצ'ה, הרשות לשירות לאומי אזרחי
  • פרופ' חיה יצחקי, אקדמיה
  • יעל אגמון, משרד האוצר
  • נתנאל אושרי, משרד האוצר
  • ירון בראון, מגזר חברתי, ארגוני הצעירים
  • ענבל דור, מגזר חברתי, ארגוני הצעירים
  • עינת רייך, פילנתרופיה
  • עירית דרואינסקי, משרד הביטחון
  • רחלי ירדן, משרד המשפטים
  • רחלי שטרן, משרד הבריאות
  • שרה כהן, משרד העלייה והקליטה
  • יפעת קסוטו, צה"ל-מדור חברה צבא
  • אופיר פורמן, צה"ל-מדור חברה צבא

חברי וועדת פיתוח מומחיות

  • פרופ' חיה יצחקי, יועצת אקדמית תכנית יתד- יו"ר
  • מירב דדיה מולד, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, מנהלת תכנית יתד- יו"ר
  • הילה סופרמן-הרניק, תכנית יתד – רכזת הועדה
  • אלישבע סבתו/ אפרת בנימין, המשרד לשיוויון חברתי
  • גילה כהן, ביה"ס המרכזי לעבודה סוציאלית
  • גילה רונן משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, שרות נוצ"ץ
  • נתן גלמן, עמותת למרחב
  • ענת שעשוע, העמותה על שם אהרון שנדור
  • רונית אליקיים, עו"ס תחום צעירים, בת-ים
  • רועי מצר, אותות, פורום ארגוני הצעירות
  • שרה כהן, משרד הקליטה
  • נציג פורום ארגוני צעירות

חברי וועדת מענים

  • ציפי נחשון גליק – יו"ר הוועדה, משרד הרווחה – נוצ"ץ
  • יואב בוקעי, ג'וינט אשלים
  • אבי פליישון, ג'וינט תב"ת
  • אילאיל כסיף, קרן קיסריה
  • ברהן מלדה, משרד העלייה והקליטה
  • גילה רונן, משרד הרווחה – שירות נוצ"ץ
  • גל יעקבי, משרד הרווחה – זרוע התעסוקה
  • יאיר מדליון, עמותת אור שלום
  • ליטל גלעד, קרן ידידות טורונטו
  • מירב שלו, משרד החינוך – המנהל לחינוך התיישבותי
  • עדי קאליש, קרן גנדיר
  • עדנה בוסטין, עמותת צעירים בונים
  • עדנה גלובצקי, עמותת ילדים בסיכוי
  • ענבר כהן, המסלול האקדמי המכללה למנהל, פורום ארגוני הצעירות
  • רחלי ירדן, משרד המשפטים – הסיוע המשפטי
  • שלומי כהן, ג'וינט אשלים
  • תמי נחמיאס, עמותת עלם

צור קשר